Відгуки з чату
б Маші 1

Відгук :

Баба Маша привіт! Продовжую мікродозити, але сьогодні вирішив пити дві капсули зараз, а не як до цього вранці і ввечері по одній, нагадую це приблизно 0,8-1 грам. Вирішив просто так, я до цього раніше вранці їв, але я без капсул, з ложечки), а тут купив капсули і вирішив так спробувати, вранці і ввечері, але набридло, а може через те, що сталося в три минулі дні, це я зараз подумав так)).
Так ось, я вже говорив що вирішив злазити з таблеток від тиску і вирішив це поєднати з мікродозуванням. Почав приймати таблетки через один, а ось шість днів тому перестав і зовсім. Три дні було відмінно, навіть дуже, погода у нас скаче від нуля до мінус п'ятнадцять і я був радий що мухомори у мене є. Після гарного дня, ввечері я почувався якось не зрозуміло, вирішив поміряти тиск і у мене було 163 на 90, але голова не боліла. Я ліг спати було нормально, через годину я прокинувся з жахливим головним болем, ніби мені в тім'я встромили товсту розпечену голку, промучившись близько години я з'їв шість капсул з мухомором через хвилин двадцять стало легше, я ліг спати і заснув, проспав годин п'ять і прокинувся від болю, голова боліла, але не так як в перший раз, причому мені навіть сон снився що у мене болить голова. Випив дві таблетки від головного болю і заснув знову, на наступний день голова боліла, тиск 141 на 89. Сьогодні пішов на роботу з ранку поміряв тиск 153 на 90, голова болить але не сильно, правда на роботі мізки зносять, так як у нас йде ліквідація і у нас це йде з купою порушень, як і у всій країні, блін якби не мухомори думаю нервував би більше, навіть упевнений. З собою взяв шість капсул, дві таблетки від тиску і валер'янки, все про всяк випадок, але поки все норм, біль не велика. Я розумію що експеримент жорсткий і не чистий, занадто багато всього навалилося, на роботі плутанина, погода погана і з таблеток намагаюся злізти, так що якщо подивитися на все, щось на зразок ок))
нагадую мікродозити почав 19 січня.

Особисті Маші

Ефект від мухоморової настоянки: робив на спирті 95%, промив перед тим в банку трамбувати. Витримав в холодильнику під фольгою більше 60днів.
Ефект: застосовую протягом 4 днів як мазь для рук і ніг, руки на морозі не пересихають, на ногах стара шкіра краще відпадає.
Поки що все.

Особисті Маші

Аналізую! В порошку мені не сподобалося, а в шматочку краще і смак подобається сладковатий. В порошку не помітила ефекту, я його гарячою водою заливала. З тиском норма, припливи норма, (іноді вночі або перед сном) вночі, при пробудженні для потреб, засинаю відразу, не страждаючи, а ось вранці є зміни, не так бадьоро, як спочатку було, не відразу встаю. Сни були рідко, але були, зараз немає. Ввечері хочу спати, ще до 21, але тягну до 22. Один раз був сильний стрес (з дочкою), на підвищеному тоні, але вийшла з нього швидко, думки були, але не турбували мене, ну зовсім, всередині спокійно, може мхм + психологія, на диво спокійно всередині. Заставляю себе сісти за папери, за комп, навчання ... як в Стрімі ти говорила про себе. Я скільки пам'ятаю себе, завжди борюся, мама померла, я була в 8 класі, 2 роки хворіла. Я завжди борюсь. Ну і звичайно, відчуття щастя має місце бути, бо я люблю життя!
Тривожить кишечник (нерегулярна дефекація), чого раніше не було.
Почала настоянку наносити на проблемні зони, відпишусь. Мені здається, що вони стали більш рухливі, хоча не скаржуся, був перелом в атиповому місці, права рука зі зміщенням рік назад. Пару пальців не такі рухливі. Ого я написала. Дякую, Машуню!
Приймаю місяць, ура!
Ще грибок на шкірі ступнів ніг зник, але як довго у взутті зараз походжу, все-таки якийсь свербіж має місце биути. Нігтьову пластину обробляю. Наносю масло на ступні, а туди настойку. Ухyху, багато часу займає, а я роблю все одно!

Чат Маші

Вітаю! Зібравши інформацію на каналах пишу свій відгук:
Мікродозинг мухомора 1 тиждень.
Почали приймати (мені 36, більш чутливий до препаратів і алкоголю) і дівчиною (25 років менше чутлива) з 0.3 вранці і ввечері.
У мене ефекту в плані мозкової активності майже ніякої. Трохи пройшла хронічна втома. Спокійніше сон. Проходить тривожність. На дівчину не подіяло.
0.5: - відчув мозкову активність. Чи не така сильна. Менше хочеться сидіти вдома. Тягне на свіже повітря. У дівчини трохи пройшли кошмари і почав нормалізуватися сон. (Останній рік дуже депресивний стан. Плакала уві сні від кошмарів)
0.7: - ввечері після важкого трудового дня легке сп'яніння в голові, у дівчини без змін.
1 г: оптимальне дозування для нас.
Гриби з Алтаю. Мололи самі.
П.с. про дівчину доповню через місяць. Вже дуже тривожний за її емоційний стан. Жіночі дні проходять хворобливі. (Будемо спостерігати)
Дякую за канал, за книгу, посилання на інформацію. !

Чат Маші

—Доброго ранку. Підкажіть, здаю сьогодні загальний аналіз крові натще, якщо перед ним випити 1 г мухомора, він вплине якось на результат аналізів?.

—Доброго). Кров і сеча загальні - не показують. Плюс: здавала лабораторний аналіз сечі на водійськ.мед.комісію (мд мхм 0,5- 1 грам з серпня 20го) - теж ок)

Мухомори на будь-який смак