Про мухомори

Коли та де ростуть,
як визначити якість
Які мухомори відносяться до якісних?


Гриби, що мають високу якість, а отже, і цілющі властивості – це ті гриби, які були зібрані під час сезонного збору. Для збереження властивостей мухомора, його необхідно якнайшвидше відправити в сушильний апарат. Ми збираємо та сушимо гриби власноруч. На сушіння вони вирушають відразу після очищення та ретельного перебирання. На якість червоного мухомора впливає і цілісність капелюшка, потрібно вибирати гриби, не зачеплені хробаками та слимаками. Мухомори, у яких капелюшки тільки розкрилися, вважаються найякіснішими. Вони добре сушаться та зберігають форму.


Вага сушених мухоморів, скільки важать сушені мухомори?


Після процесу сушіння гриби дуже легкі за вагою. Маса капелюшка мухомора, середніх розмірів, не перевищує 1-2 грами. Всі гриби при сушінні зменшуються в масі, незалежно від їх розмірів. Після того, як мухомор піддався сушінню, вся рідина, що міститься, з нього випаровується, залишається тільки тверда маса.


За нашими приблизними підрахунками, з 4 кг свіжозрізаних мухоморів після проходження сушіння залишається близько 100 г.


Практично кожен зі споживачів не може прорахувати потребу в кількості грибів для приготування лікарських препаратів. Наприклад, просять продати 250 г на приготування цілющої мазі. Наша відповідь: для мазі необхідно всього лише 20 г, для приготування об'єму 30-50 г. Щоб її виготовити, це достатня кількість, тому що в іншому випадку мазь вийде нев'язкої консистенції. Готувати препарати для лікування потрібно у рекомендованому співвідношенні.


Сушені капелюшки мухоморів відрізняються за вагою, навіть якщо вони мають однаковий діаметр. Все залежить від самого гриба (тонкий, м'ясистий), сезону збору, місцевості проростання та погоди.


Детальну інформацію про вагу капелюшків можна переглянути на нашому сайті. А, виходячи зі зроблених нами знімків, споживач зможе самостійно визначити потрібну кількість мухоморів, що купуються.


Коли ростуть мухомори, де ростуть мухомори


Кожен зі споживачів, який віддає перевагу лікуванню народними засобами, ставить питання: «Коли грибники відкривають сезон збору червоних мухоморів amanita muscaria?». Більшість шукають їх для приготування лікувальних препаратів різного призначення (мазей, витяжок, настоянок). Свіжозібрані гриби, що пройшли правильний технологічний процес сушіння, кожен з вас може замовити на нашому сайті.


Червоні мухомори починають з'являтися у липні, у другій половині місяця. У цей час можна побачити в густій траві червоні капелюшки грибів. Певної дати зростання грибів немає, їх зростання залежить від природних факторів.


Мухомори сімейства amanita воліє рости в гаях беріз, густих ялинниках, лісах змішаного типу, сухих перелісках, на болотяній місцевості. Так сказати, цей гриб, дуже легко пристосовується до різного середовища проживання.
Купити червоні сушені мухомори
Цілі і ламані капелюшки, а також перемелений гриб
Ми будемо раді надати вам наші мухоморчики :)
якщо у вас є питання, напишіть нам і ми з радістю відповімо
Творимо без вихідних.
Відправлення щодня.
Категорії
© 2024 Мухомор з тобою. Всі права захищені.