Відгуки з чату
б Маші
9

Особисті Маші

Привіт Баба Маша! І так, з минулої моєї розповіді спостереження мікро дозування! Раніше писала, що боліло серце після двох місяців прийому. Але на жаль перед Новим роком відвідала узі серця, перевірили також під навантаженням на біговій доріжці, пульс і тиск. Сказали ви, чого до нас прийшли? Ви абсолютно здорова жінка. Порадили шукати проблему іншу. Ну я так зрозуміла, це загострення або невралгія, часто бувала під лопаткою, і в грудях, тягнуло шию і ліва частина голови поболювала, ну чи мої міжхребцеві грижі мене 2 тижні турбували, яких я не перевіряла цілих 18 років)! Зараз все добре. Так само щодо тиску, падало 90/45 хоча я гіпотонік, але моє нижнє 60, але не 45)) Зараз теж прийшло в норму начебто. Саме читала у відгуках у кого теж був такий серцевий тиск. Тож усе начебто нормалізувалося. Ще таке помітила за собою, знаю сон головний показник, але місяць дуже збитий режим і засинаю о 2-3 ночі, за півгодини п'ю гриб, почала розводити в теплій воді порошок 0,5, +,-, 0,1 міліграм, туди ложку меду та лимона сік так пити приємніше), о 1-2 ночі приймаю. Вранці о 8-9 встаю бадьоренька, але через години 3 мене просто вирубує спати, засинаю на годину, півтори. Прокидаюсь і ще спати хочеться, випиваю мухомор і через 30 хвилин мене просто носить по квартирі, енергія пре)) Коли в парк іду пройти щонайменше 5 км. я не йду, а мене просто несе я така собі потім думаю ... що то я швидко пройшла і не помітила)) Ось ще такі цікаві речі відбуваються) Але в іншому мені подобається тому що на життєві ситуації починаєш дивитися та оцінювати їх адекватно, а не в ілюзіях якихось. Більше починаєш розумно міркувати, розуміти що робила не так і чому. Розумієш, де правильно і не правильно вчинити. Розумієш, що все, що тобі не подобається чи не подобалося, це все можна сказати в очі спокійно ще й розважливо, і мудро, а не так як раніше, крики, скандали, нерви, сльози. Сьогодні все зовсім інакше в емоційній поведінці та роздумах. У цьому і є кайф, моя нервова система як у дитячому віці маленькі капризи, бо я жінка), але без стресів))

Особисті Маші

Сушені на ніч хрумкаю, по 1-2 капелюшки. Сон став глибоким, а найголовніше зникла аритмія. Серце б'ється рівно і спокійно. Рекомендую))

Чат Маші

Кожен день 1-2 рази на день з'їдав по 1-й столовій ложці висушеного і розтертого мухомора. !) Вперше каламутило, потім - як по маслу ... Було ДВІ 3-х літрові банки насушених капелюшків (свіжих - мішок, напевно!), почав 20-го вересня, а позавчора (12.01) скінчилися. Самому не віриться! Два інфаркти, на групі ... 60 років сьогодні виповнилося. З того ж 20 вересня не їм ліків - зменшилася задишка, знизився тиск, нормальний сон (раніше були проблеми).
Є хороша настойка мухомора на спирту, рятує, коли болять старі переломи і поперек, так от: добрався і до неї - столова ложка двічі на день - адекватно. Думаю, ризикнув вдало. Єдина незручність - ненавиджу нічого від спиртного, благо своєрідний смак гриба злегка . Корисно для потенції - запевняю! Бабуся, Сонечко, я б тебе обійняв і розцілував, дякую, потрібну справу робиш! Рад, що набрав на тебе в широких просторах YOUTUBE!
Забув ще додати: почав жити спокійно, без трагізму, голова працює чітко і позитивно. Від всякої метушні, сварок і злості відсторонений і це дуже тішить!

Чат Маші

Здрастуйте, баба Маша)!
Я теж так роблю настоянку. Закопати ніде, тримаю в холодильнику. Приймаю майже півтора роки. Жодної пігулки за весь час не прийняв. У двох знайомих тиск вирівнявся. Теж зіскочили з табл). Дякую баба Маша)

Мухоморы на любой вкус