Відгуки з чату
б Маші
8

Особисті Маші

Доброго часу доби, шановна Баба Машо! Надсилаю відгук. Довго вивчав інформацію з мікродозингу мухоморів, тому що були сумніви, що не може бути все так добре, і за це ні чого не буде) завдяки Бабі Маші та соратникам, її каналам, книзі та збору відгуків, все ж таки рішення було прийнято.
Збирав сам, перша спроба висушити в духовці була невдалою, навіть на мінімумі, з прочиненими дверцятами, гриби почорніли, не раджу цей спосіб. Після вже сушив у звичайній сушарці, всі норми. Перемолов сухі капелюшки блендером. Дав відлежати 2 місяці у вакуумних пакетах у темряві. Приймаю третину чайної ложки, без гірки, вранці та ввечері, запиваючи водою. Пробував збільшувати дозування до 2/3 чайної ложки, відчувається, що це зайве, підвищена збудливість, легкий тремор.
Проблеми, які сподівався і ВДАЛОСЯ вирішити: в частині голови - нав'язливі і тривожні стани, НДС, ірраціональні страхи, депресія, все це в легких-середніх проявах, як правило, але жити заважало.
Алкогольна залежність, пиво 1,5-2 літри майже щовечора, вже кілька років, увійшло в норму життя, що стало напружувати і мене і домочадців, але силою волі вже боротися було все складніше. Допомагає з першого прийому, про всі ці проблеми забув одразу, плюс як і багато мікродозуючих відзначають, значно покращилася якість сну, легке засинання, а вранці бадьорість одразу після пробудження. До алкоголю не тягне від слова зовсім. Не пив 2 місяці і тішився. Настрій, енергія, стабільний рівний внутрішній стан.
Позитивно впливає лібідо.
Так мікродозив півтора місяці, після чого організм дав зрозуміти, що потрібно зробити паузу. Після зупинки МДМ на третій день відчувається відкат до попередніх станів, але відсотків на 20-30 за відчуттями. Тобто ефект зберігається не повною мірою, але зберігається, а це просто диво якесь)))

Проблеми, які сподівався, але не вдалося вирішити з мдм: проблеми з кишечником (хронічний рідкий кал), сильна лупа та сухість шкіри загальна. Багато хто пише, що і в цих моментах мухомор їм допоміг, але не мені. Продовжуватиму експеримент, благо заготовив мухомора дуже пристойно, мені одному до наступного сезону точно вистачить))
Так само зробив настоянку на горілці сирих капелюшків, 40 днів у холодильнику під фольгою, вийшла не сильно ядрена, але робоча річ, пішов хронічний біль у шийному відділі хребта (компрес на пів години всього, два рази), і перестав хворіти на запалений нерв у суглобі пальця (жах як мучився, доки зробив двічі компрес - і вуаля, не турбує зовсім).
Негативних побічних ефектів МДМ не виявлено зовсім, якщо не перевищувати дозування.

Загалом життя вийшло на якісно новий рівень!)) такими відкриттями, звичайно, хочеться ділитися з усім світом, але більшість людей, звичайно, дивляться як на дурня. дякую величезне Бабі Маші, її праця гідна нобелівської премії як мінімум) Тема явно вимагає великих клінічних випробувань та наукових досліджень у лабораторних умовах. Хвилює ймовірність відкладеної побічної дії, доки не буде мухомор досконально вивчений вченими, не можна виключати таку ймовірність ІМХО. Ще помітно позитивно впливає на стан при курінні маріванни, пішли «підгони» тощо. Дякую за увагу, сподіваюся комусь буде корисно.

(31 рік)

Особисті Маші

Мікродозю – 0,5 вранці та 0,5 увечері. Сплю чудово, сни приголомшливі! Спокійний став, нічого не дратує, алкогольна залежність пішла!
Бабуся, дякую тобі! Ти супер!
Так! сни сняться просто такі барвисті! і сни не прості!

Особисті Маші

З 07.01.21 почав мікро дозувати. Вранці вставати став не тільки я, що дуже здивувало. Вдень бадьорість та труднощі збільшилися. І внутрішній голос балакати менше став. Влітку в лісі їв сирі мухамори по одній шт, заради інтересу але ефект відчув лише на мікродозі, приймаю вранці і перед сном. Спасибі Б Маша щастя тобі довгих та веселих років. Люблю вас слухати

Особисті Маші

Мікродозую з літа 2020 року. Я вже писала про добрі ефекти від мухомору. У грудні в мене померла мама, захворіла на ковід і швидко пішла, несподівано. Я думала збожеволію, звинувачувала себе, плакала дні безперервно. Тільки коли знову почала приймати мухомор, як то почала виходити з цього стану, цікавитись чимось, починаю жити!

Мухоморы на любой вкус