Відгуки з чату
б Маші
7

Чат Томаса

Ох, я 20 років у екстремальних видах спорту, також є кмс з альпінізму. З допінгами та біохакінгом знайомий не з чуток. На відміну від багатьох спортсменів, спостерігаюсь у своїх лікарів, у т. ч. психіатр... Як знавець допінгів можу повідомити, що мухомор не чіпає резервних сил (в борг він не бере) Випробовано в багатьох екстремальних ситуаціях, також 1 експедиція за полярний коло. Як приймав, на яких дозуваннях, я вже розповідав Смайлику... Жодних синдромів відміни, після курсу мдмх не було, фізичні показники у нормі.

Чат Томаса

Щодо розтину власних резервів за допомогою мох не погоджуся. Мій досвід говорить про інше. Мухомор саме що дає сили! І не в борг, а зовсім. Можливо, він вирівнює структури силового складу тонкого тіла і життєва сила тече легко та безперешкодно. Багато ходив, не відчував втоми, потім ноги не хворіли. Це говорить про те, що сила була не позикова, а саме дана. Швидше зцілювався. Ось від редбула позикова сила, потім втома і спати хочеться і апатія. Тож різницю я відчуваю.

Особисті Маші

Відгук на мелені мухомори. Як є. Заздалегідь скажу спасибі. Велике дякую друже! Харків буде пам'ятати. Це саме те, що я шукав. Брав для мікродозингу. Астральні фрактали мені не потрібні, бачив від псилоцибіну, вистачило з головою. Чайну ложку з гіркою залив окропом, на пів чашки, посолив, дав настоятися. Через 10 хвилин випив. Було це 4 години тому назад. Вже як кілька годин стан цілковитої ясності в голові. Нічого не турбує.
Якби я був у такому стані завжди, без мухоморів, я був би щасливим, чесне слово. Будь-яка думка ясна і виразна, не потрібно зіскребати з неї суєту, що налипла. Хвилювання, властиве мені останні кілька років, пішло на спокій. І я нарешті видихнув з полегшенням. Працюю фізично та втоми не відчуваю зовсім. Ще годинку треба попрацювати, думаю проблем не буде. Цікаво якими будуть сни, якщо будуть, мені практично нічого не сниться, і чи будуть відходняки вранці. Все це дізнаюся дуже скоро. Ще раз дякую!

Особисті Маші

Баба Маша, дякую тобі, Томасу та всім учасникам проекту! На 10-й день мікродозингу, відзначаю в собі зміни з усіх аспектів фізичного та душевного здоров'я, я просто змінююсь на очах. У щоденнику мікродозингу пишу рівно, красиво, практично без помарок – і це після інсульту! Всіх люблю!

Мухоморы на любой вкус