Відгуки з чату
б Маші
6

Чат Томаса

Здається теж хочу поділитися радістю і водночас невеликим відгуком на мд мхм.
Півтора року не могла вилікувати цистит – лікарів змінила багато і грошей їм віддала ух скільки взагалі ніяк не допомагало.
В результаті минулої зими вперше спробувала мікродозинг - з'явилися поліпшення, але пила всього місяць, тож потім був відкат, але все одно вже не так погано було все.

Зараз п'ю другий місяць – хвороба мене покинула, здається. Думала ніколи цього вже не станеться. Звичайно крім мухомора теж багато звичок змінилися, ще деякі інструменти для цього використала - але думаю що роль мхм тут дуже велика все ж таки.
Імунітет загалом дуже зміцнів. Навіть серйозного нежитю не було з минулої зими жодного разу. Виїхала жити в село - то тут перемерзнеш, то там. Але тепер мене не залишає відчуття, що будь-який холод мене лише загартує, з'явилася впевненість у тілі.
Пила спочатку по 1г, але другого місяця захотілося знизити до 0,7

Особисті Маші

Рік тому досвід мікродозингу 1 місяць дуже сподобалися, навіть не аналізував наскільки тоді добре пішли мої справи, забув. Зовсім несподівано до мене прийшла думка повторити досвід і я вже тиждень приймаю по 1 грам вдень і ввечері, не можу не поділитися радістю та щастям наскільки це приємно, спорт + медитація + мухомори, оргазмирую кожною клітиною тіла як під час сильних психоделічних трипів) і тут саме відео баби Маші з'явилося, дякую!

Особисті Маші

Терапевтична дія мухомора у мене виявилася на 9-й день мікродозування, під час істерики та сліз (близько трьох годин), неминучого прояву виходу цих емоцій при мікродозингу. Моє тіло почало повільніше рухатися, мова теж стала повільною, як при прийомі транквілізаторів. В кінці кінців уклав мене спати (що раніше було неможливо), прокинулася бадьорою і з гарним настроєм.

Особисті МашіНасчёт сна да, у меня это потрясающий эффект. Микродожу уже больше года, по 05-1 гр., 1-2 раза в день, раньше были проблемы со сном. Мне 35 и сколько себя помню до мухомора, всегда сон был чуткий, просыпался от любого шороха и не мог уснуть, когда дома кто-то не спит и шастает. Теперь сплю как слон в любое время суток и после ночной смены и дневной. Сон крепкий, качественный, как в детстве, с красочными, интересными сновидениями, короче чудеса. И это всё произошло само собой, незаметно, когда вспомню как мучился офигеваю теперь.
Спасибо за труд баб Маша!

Мухоморы на любой вкус