Відгуки з чату
б Маші 5

Особисті Маші

Я взяв таки капелюшків!)
Якщо чесно, я ставився досить скептично до відгуків про мікродозинг.
Почавши приймати, відчув ефекти, але в перші три дні не зовсім приємні, типу легкого сп'яніння і неприродної балакучості. Я не беру алкоголь і навіть нікотин більше 5 років, а тому відразу відчуваю найменше помутніння свідомості.
Але я це все списав на ефект плацебо. Тим більше це був прийом 0,35-0,5 вранці натщесерце, яке там помутніння може бути ???? ♂️
Але ось через тиждень прийому (2 рази на день по 0,4), я не міг уже не звертати уваги на відчуття, які і сформулювати складно, але вони дуже-дуже явні і зрозумілі. Неприємні відчуття пропали на четвертий день. Веду щоденник, дуже багато цікавого і корисного, але пояснити це буквами не зможу, не знаю як це формулювати.
Кілька років тому мене стала повільно пожирати прогресуюча депресія, з якою я боровся зі змінним успіхом, і терпів її. Я зараз відчуваю значне полегшення, що мене навіть ейфорія накриває іноді. Я себе гальмую, щоб не радіти так сильно. Просто уявіть собі, що у вас болів зуб кілька років і я відчував полегшення, і від різних методик, препаратів, і занять, але такого «відпускання» не було ніколи. Я просто поки не хочу аналізувати це скрупульозно, я хочу пожити так якийсь час, тому що це полегшення болю, просто хочеться в цьому побути.
Сон покращився, при тому відчуття таке, що ранковий прийом навпаки сприяє підвищенню працездатності. Навіть швидше засинання. Засинаю дуже швидко, навіть якщо здається, що спати не хочу.
Ще один момент-моя грижа хребта, яка не давала спокою останній рік. Перестала боліти. Можливо, мухомор тут ні при чому. І взагалі, повторюся, допускаю, що це ефект плацебо, і я сам собі придумав це.
Але зараз розумію те, що відчуваю.
Не знаю поки скільки його взагалі приймати, яка тривалість курсу?
За останній рік півтора я порядком запустив своє життя, а тут я оживаю, почав багато всього робити, купу знайомств завів цікавих, проекти нові пішли, все якось зацвітає.
Треба попити його, поки розгрібаю руїни.
Але скільки можна робити це без шкоди для організму?

Чат Томаса

У моєї мами артроз хоч і всі суглоби деформовані (я це називаю артрозом теж) їй на багато легше, просить мухомора, а не таблетки. Спати стала набагато краще що років 20 тому не спала, як зараз. Болі пішли % 40 поки, 2 місяці приймає капелюшки по 0,4, 0,5, 0,7 і + так само розтирає суглоби і компреси теж робить з настоянки. До цього були у неї симптоми з головою, як десь, якісь, можливо обмеження були за рахунок деформації. Її здавалися люди, миші, змії в будинку. Зараз це все пішло, сказала що все добре і немає цього вже.

Чат Томаса
Різниця в прийомі настоянки і сухого гриба.

Я брав і окремо настоянку, і окремо мухи, і разом, вранці настоянка на ніч мухи. На Ваше питання конкретно відповіді у мене немає. Але можу сказати, що дія була різна у настоянки і сухого гриба, тому ІМХО збереження стану 1 в 1 не добитися.
Настоянка лягає якось більш збудливо і агресивно, тоді як мухи більш м'яко, але при цьому вони більше сприяють проявам активності організму, як розумової, так і фізичної, легкість свідомості і тіла. Настоянку приймав до 30 крапель, мухи до 2 грам (пару раз 2,5, але не зайшла))
Ще додам, що настоянку для мене можна порівняти скоріше з ліками, а мухи з вітамінами або спортхарчуванням. За особистим відчуттям.

Особисті Маші

У скарбничку відгуків про прийом мікродоз мухомора.
Зібрав гриби в серпні, приймати почав відразу.
Відразу ж помітив і позитивний ефект - при прийомі на ніч радикально покращився сон.
Раніше спав чуйно, за ніч прокидався кілька разів, в результаті міг не виспатися.
На мухоморі став спати набагато міцніше, бачити дуже детальні і тривалі сни, висипатися швидше.
Був ефект і від ранкового прийому, але цей ефект описати важче, і для мене він був не настільки значущим.
Це було щось на зразок збільшеного пофігізму, спокою.
Тепер про неприємні ефекти.
І я, і ще одна людина, з яким ми мікродозувавши, помітили один ефект: незабаром після прийому (протягом 20-30 хв) з'являлося відчуття, яке можна описати як "тиск на очі зсередини голови". Дискомфорту воно не приносило, але спостерігалося чітко.
Тижня через 2 мікродозування я помітив ще один ефект, пов'язаний із зором.
При спогляданні картинки, на якій чергуються дрібні різкі контрастні деталі (наприклад, текст), трохи нижче центру поля зору деталі картинки помітно тремтіли, наче під фоторецепторами очі пульсувало кровоносну судину, але при цьому ритм посмикування хаотичний, тому навряд чи це пов'язано з пульсом .
Ефект напружував не сильно, тому великого значення я цьому не надавав.
Мікродозував я приблизно 2 місяці, після чого зробив паузу - ще 2 місяці.
Протягом двомісячної паузи ефект посмикування картинки зберігався, лише під кінець почав сходити нанівець.
І ось недавно я вирішив знову продовжити прийом мікродоз перед сном.
Буквально відразу зазначив, що ні тиску в очах, ні посмикування картинки я не відчув, залишився тільки позитивний ефект у вигляді відмінного сну.
З чого особисто для себе роблю висновок, що все-таки потрібно вистоювати мухомори якийсь час - краще довше, від 3-х місяців.
Як заготовляв:
Збирав червоні і королівські - різниці в ефекті між ними не помітив.
Сушив в овочесушці, на повне висушування йшло годин 15.
Далі - в кавомолці до стану борошна.
Зберігав порошок в невеликих баночках при кімнатній температурі.
Як приймаю:
Дозу відміряю на око - приблизно це 1/3 чайної ложки без гірки.
Заливаю в чашці окропом, розмішую, залишаю відстоюватися і остигати.
Після охолодження до комфортної температури випиваю акуратно, щоб не потривожити осад. Осад не вживаю.

Чат Томаса

Деформуючий артроз. Думаю, тільки мухомор допомагає жити абсолютно повноцінно. Два роки як я про нього практично забув.
Розтираю настоянкою. І дуже хороший результат, компреси грибним макухою з настоянки (лікував інших людей) накладається на хворий суглоб і обмотується харчовою плівкою. Не більше ніж на 2 години. І регулярний МД.
Компрес показаний при гострих болях.

Мухомори на будь-який смак