Відгуки з чату
б Маші 4

Особисті Маші

Бабо Машо, добрий день. Сьогодні у мене 24 січня, а значить п'ятий день як я почав, знову, приймати мухомори. Мухоморки я забив в капсули, щоб зручніше було приймати, в кожну капсулку вийшло забити приблизно від 0,4 до 0,5 з чимось). Приймаю я дві капсули вдень, вранці і ввечері. Великих змін не помічаю, але приємні речі, для яких я і почав приймати мухомори, вже почалися. Тиск став більш стабільним і не високим, і покращився сон, лягаю спати о десятій годині, таке зі мною рідко відбувається)). Ще одне, на рахунок тиску, я вже приблизно рік п'ю ліки, що знижують тиск і пульс, кілька разів хотів кинути, але головні болі починалися такі, що я не витримував і починав пити знову. Раніше такого без таблеток, у мене, не було. Що цікаво, близько двох місяців, останніх, не дивлячись на прийом таблеток тиск піднімається і пульс вище ста буває, виходить ніхрена ці таблетки не допомагають або потрібно піднімати дозування, а це значить що я став просто залежний від них, блін, чистої води наркота! !! Тільки кайфу від цього немає))) Ось я і вирішив за допомогою грибочків злізти з таблеток, поки щось з цього приводу говорити рано, але я відпишуся потім, а поки я вирішив пити таблетки не кожен день а через день, потім рідше і рідше, вчора був перший день без таблеток, потім подивимося що і як буде!
З понеділка у нас обіцяють плюсову температуру, а це для Комі жах як жарко взимку, я в такі дні відчуваю себе погано, так що виклик прийнятий, подивимося як мої мухоморки мене захистять)
47 років

Особисті Маші

Здоров'я Тобі Бабулічка! Мікродози приймаю з 22.01. Вранці і ввечері. Сни і правда якісь живі стали, навіть не хочеться щоб наставав ранок ..)) тільки що помітив, що в мене покращився зір .... на телефоні щоб набрати текст останнім часом доводилося тримати телефон мало не на витягнутій руці ... зараз пишу і ох-ваю що чітко бачу всі букви !!!!!! Бл ...... я в шоці!!!!!
В якійсь мірі це завдяки Тобі!!!

46 років

Особисті Маші

У мене хвороба Грейвса-вона ж Базедова. Серйозна штука-практично невиліковна. У 20% випадків можлива тривала ремісія. 100% успіх тільки-видалення щитовидки хір шляхом, або руйнування її радіойдом. Потім довічний прийом тироксину.
В даний момент, я на препараті тирозол-блокує вироблення тироксину. паралельно приймаю
мухомор сушений, чайну ложечку вранці і ввечері. Недавно робив УЗД щитовидки-що дивно, результат, значно краще, ніж річної давності. І за структурою ЩЗ і за розмірами. Хоча на тирозол щж повинна збільшуватися, у мене вона зменшилася, що дуже навіть добре. Узіст сказав, що ніяких відхилень не бачить, хоча рік тому вони були. По аналізах крові, особливих поліпшень на мікродозингу не помітив. Хоча антитіла до ТТГ (саме вони провокують хвороба Грейвса) зменшилися. Не факт, правда що це мухомор працює, можливо тирозол їх подавляє. Три місяці мухоморю. Надіюсь на тривалу ремісію. Що точно помітив, що прояви рефлюксу (больові відчуття в шлунку, наліт на мові) пройшли. На високих дозах (2-3 чайні ложки за прийом) зауважив підвищення тиску-дуже пристойне. Обережніше. І ще зі спостережень-ефект від прийому мх вельми нестабільний. То в сон пробиває, то в бодряк. Гриби збирав, сушив сам.
Баб Маші-спасибки за наводку.

Особисті Маші

До речі у мене після того як я почав приймати, повністю пройшла епілепсія, яка з'явилася після контузії.

Мухомори на будь-який смак