Відгуки з чату
б Маші 3

Особисті Маші

Б. Маша привіт!
Хочу поділитися з тобою враженнями так, як більше немає з ким.
Тижні 2 назад переніс covid в легко - середній формі, двостороння пневмноя з усіма її наслідками, що випливають.
Ще місяць до ковіда я мікродозив аманітів і результати мене здивували, перестали боліти ноги (причини болю до сих пір науці не відома), спина радує, ясність у мене і ніби вставили батарейки дюрасел в п'яту точку опори.
Але мікродозування я вранці натще починав з 0.3 г повільно збільшуючи
до 1.0 - 1.5 м

Потім ось захворів і перестав їсти їх. Думав крякну від ковіда.
Все пройшло, симптоматика пройшла, з носом тільки залишилися проблеми. АЛЕ до мене повернулися біль в ногах, від таза до п'ят. У середньовіччі вже б ампутували мої ноги, але я вирішив знову їсти гриб. Результат не змусив себе чекати, їм третій день і біль потроху почали йти. Перший день, подумав я, з'їм на ніч близько 2 - 3г. І посеред ночі охоенів! Я таких сновидінь ще не відчував ніколи! Сон уві сні! При цьому як ніби уві сні я вийшов зі свого тіла і подорожував по якійсь паралельній реальності, в психлікарні був, бачив хворих як їм роблять масаж ???? потім зі швидкістю світла потрапив в свою квартиру в кімнату де все було звично за винятком деяких деталей і я усвідомлюював себе, і міг керувати своїми діями уві сні! Як так то!? Прокинувся в жаху. Подумав даааааа ну нахрен. Буду краще з ранку їсти і потроху ????
Досвіду з психоделіками ніколи не було, хоч і знаю про них досить багато. У моєму житті була онлі трава. Хоча разок підсунули якусь химку, тріпанул.
Так ось, вже 3 день мд і потроху повертаюся до покращення свого тіла.
Баба Маша, бажаю тобі світла, сповнення в нескінченному вічному, мир тобі✌️

27 років

Особисті Маші

Почав приймати
Щоб не пити алкоголь. Я з вересня пішов з роботи і почав вечорами багато пити, набридло.
Але ще сподобалася працездатність і тривожність пішла, я акціями трохи торгую і з мухомором це виявилося робити значно спокійніше, без нервів все виходить.
І у мене 4-річна дочка, з нею простіше стало знаходитися цілими днями, я і раніше не злився на неї, але все ж на нерви впливали капризи, а зараз я прямо скеля.
31 рік.

Чат Маші

Поділюся своїм досвідом щодо алко. Напивався періодично, як скотина в старших класах та у студентські роки. Потім перейшов на "стандартний" для багатьох в СНД режим: вечорами пару пляшок пива, вечір п'ятниці-в гівно! І так років до 30. Бували пару раз періоди стриманості, по півроку приблизно, без всяких милиць. Просто відмовлявся від алкоголю, без зусилля над собою, не хотілося зовсім, навіть у п'яній компанії спокійно був тверезий. Але все поверталося на круги свої. Після знайомства з мухомором щодо алкоголю змінилося дві речі: по-перше, бажання випити впринципі стало згасати і з'являтися все рідше. По-друге, стан ейфорії, легкості, веселощів від алко перестав з'являтися. А коли через силу все ж намагався пити ще і ще "щоб вставило" в результаті просто відрубувався і засинав. Зараз ось так подумати: скільки грошей викинув на алко, скільки дров наламав по п'яні, трохи людину не вбив в розбиранні на виході з бару, такий кошмар, а здоров'я скільки угробив ... вже не знаю як саме мухомор спрацював, на рівні хімії чи свідомості, або все разом. Але зараз мені навіть думати про алкоголь неприємно, якось пересмикує всередині, не те що пити!

Чат Маші

Друзі. Дивлюся тема про спорт. Ходжу в тренажерку. За годину до занять приймаю 0.5-1 г мхм сухий. Збільшується енергія, витривалість, фізична продуктивність. Ефект позитивний. Якось забув прийняти мхм, результати тренування були нижчими.

Мухомори на будь-який смак