Відгуки з чату
б Маші 2

Особисті Маші

Поки що 13 днів по 1 ~ 1,3 г в день, о 13.50 дня (точно) щодня, зазвичай в цей час доби, 12 - 13. 30 дня я відпочиваю (сплю), до 12ти дня, з п'ятої ранку на ногах. Значить, відпочивший їм абсолютно сухий капелюшок (вага 1 ~ 1,3 не більше). Сьогодні 13й день. В першу ж ніч (я лягаю приблизно о 22.30 ~ 22.45) отримав легке засинання в приємний сон. Встаю я завжди приблизно однаково, в свої 35 років прокидаюся і приходжу в активність вранці о 5.00 ~ 5.15 як до і після прийому, але помітно, то, що після прийому вранці все більше став з'являтися позитивний настрій, (буквально навіть пісні хочеться співати повертаючись після ранкового туалету). Іноді майже відразу після прийому відчувається прилив позитивного настрою, але в досить м'якій формі, без відчутної ейфорії. Ще помітив таку явно чудодійну властивість, що коли я вночі прокидаюся через природні потреби (так як шкідлива звичка пити чай каву сік і т.п. перед сном), то найчастіше вдається легко продовжити сон. І навіть якщо не вдається заснути, то безсоння не така болісне, як зазвичай. Ще додам, що я близько року, як кинув палити тютюн і близько 3 місяців взагалі не вживав алкоголь. Ось, що міг би розповісти про свій, поки ще не дуже багатий досвід. І спасибі всім, завдяки кому я познайомився з такою дивовижною темою, так як я давно захоплююся "альтернативною медициною", якщо буде коректно це так називати, ще раз спасибі!

Особисті Маші

Добрий день всім, хто буде читати цей відгук.
Добра всім
Моїй подрузі 83 роки варикоз не дає вийти на вулицю.
Сильно набрякають ноги.
Запропонувала натирати ноги Мухоморчиком,
сама робила настоянку.
Бабуся в легкому екстазі від чудес, перестали хворіти ребра, болі в серці сходять нанівець.

Чат Томаса

Привіт, друзі!) Хочу поділитися особистою історією одужання завдяки Мухоморові. Була вкрай нездорова шкіра обличчя і голови, сильні лущення, червоні плями, іноді свербіж. Кілька років ні мазі, ні таблетки, ні шампуні, ні настої, ні відвари не допомагали. Ймовірно грибок, який все сильніше і сильніше поширювався.
У моє життя постукав мухомор і я вирішила використовувати його для лікування)
Розмішувала з маслом до кашки, за порадою Томаса і наносила на дві години. Мені вистачило двох разів, щоб більше ніж на 90% позбутися від такої страшної проблеми, з якою вже майже змирилася, настільки не піддавалося лікуванню.
А так же!) Сюрприз неймовірний для мене)
Теж багато років мучилася з циститом і сечовою системою. Теж настільки звикла, що змирилася все життя прожити з цим, лікуванню не піддавалося. Пропила при застуді три дні мухмор всередину (2р в день по 5 грам) через тиждень я просто випадково помітила, що моєї проблеми просто немає :)
Мухомор - чудо)
Вдячна йому, Томасу і всім, хто є в чатах, ділиться інформацією, розповідає про свої перемоги і лікування!

Чат Томаса

Здається, теж хочу поділитися радістю і одночасно невеликим відкликанням на мд мхм.
Півтора року не могла вилікувати цистит - лікарів змінила багато і грошей їм віддала дуже багато, взагалі ніяк не допомагало.
В результаті минулої зими вперше спробувала мікродозинг - з'явилися поліпшення, але пила лише місяць, так що потім був відкат, але все одно вже не так погано було все.
Зараз п'ю другий місяць - хвороба мене покинула, здається. Думала ніколи цього вже не станеться. Звичайно крім мухомора теж багато звичок змінилися, ще деякі інструменти для цього використовувала - але думаю що роль мхм тут дуже велика все ж.
Імунітет в цілому дуже зміцнів. Навіть серйозного нежитю не було з минулої зими жодного разу.
Поїхала жити в село - то тут перемерзнеш, то там. Але тепер мене не покидає відчуття що будь-який холод мене лише загартує, з'явилася впевненість у тілі.
Пила спочатку по 1г, але на другий місяць захотілося знизити до 0,7.

Мухомори на будь-який смак