Відгуки з чату
б Маші
11

Чат Маші

Так безумовно ефект є, так як мікродозінг використовую тільки за сильної депресії, коли нічого не тішить, коли навіть у дзеркалі собі не посміхаєшся і почуваєшся пригніченим, немає сили волі. Немає сили не реагувати на подразники, психи, заводишся з півоберту і т.д. Ось із сухим був прямо вау ефект, яскраві сни, чудовий настрій, це було в минулому січні, близько місяця мд, я взагалі забула що в житті є хоч якесь лайно. Після чого карантин взагалі пройшов бадьоро.

А настоянка у мене на горілці, тож не знаю на скільки сильна, але! Через 7 днів спокійно можу не заряджатися від «зарядженої людини», яка намагається свій поганий настрій злити на тебе. Ти просто дивишся на все збоку, і такого типу: ну давай давай, виливай, що там у тебе) і при цьому почуваєшся абсолютно спокійно, енергетично ніяк не підключаючись. Співчуваєш так би мовити.

Ну і взагалі помічаєш якийсь класний день, що життя класна штука, знову повертаєшся до йоги, легше відмовитися від бухлішка., ловиш щастя в дрібницях, вже менше сама зриваюся. Взагалі просто полегшало.

Особисті Маші

Читаю твой канал с отзывами регулярно и применяю кое что для себя. Подтверждаю сказанное выше - симптомы хронического цистита абсолютно снимаются при применении настойки наружно в область паха. Настойка у меня своя, на спирте. приготовлена два года назад. Храню в холодильнике. Благодарю за сбор и обнародование информации❤️

Мухоморы на любой вкус