Відгуки з чату
б Маші
10

Особисті Маші

Баба Маша, привіт!
Минулий рік, надивившись твоїх (можна на "ти"? - я вже як і зродичався) роликів, почав свій перший досвід спілкування з мухоморами. Спочатку вирішив себе "перевірити на сумісність" з грибом і, так би мовити, пройти "обряд причастя", як то: наприкінці липня виходячи по лісах кілометрів 15, тільки надвечір випадково наткнувся на 2 здоровенних, діаметром сантиметрів 25, красенів!

Зжер ці два капелюшки і ліг у траву помирати.... але через півгодини лежання щось підняло мене і погнало додому... Вночі відчуття були ще ТІ... Гаразд, коротше все обійшлося: живий, здоровий і не в психлікарні! Тепер до суті: насушив, наївся, "намаринував" - настойку робив на мед.спирті, очищав нижню частину капелюшків (щоб концентрованіша настойка була), за інструкцією заливав у трилітрові банки і ставив у льох, де була постійна температура +4 градуси. Зараз у мене в наявності 14 банок (хотів маленький бізнес зробити - а то в селі роботи немає).
Досвід застосування: позбувся болю в плечі, що дістав мене останні років 5 (мені 55), мазав кисті і лікті після важкої роботи - біль йшов після однієї-двох ночей застосування, роздав по-маленьку всім родичам, друзям і знайомим, вдячні майже всі - ПРАЦЮЄ! Вживав по 30 крапель на склянку води перед сном: на мене діє заспокійливе, нормалізувався сон, відзначив уповільнення пульсу і частоти дихання, але спочатку вранці поболювала голова - потім минуло... Ось такі справи... Баба Маша, якщо не важко, закріпи мій піст - може кому і буде цікавий мій досвід. Дякую. Всіх благ тобі та здоров'я у новому році!

Чат Маші

Всім привіт!) Я з Україною! Радий вам хлопці – дівчата! Більше півроку приймаю мухомор і є сильні зміни на краще, дуже змінився і повністю припинив вживати алкоголь! Почав повноцінно взаємодіяти з соціумом, із собою, природою і часом, не п'ю алкоголь, як тільки почав мухомор приймати, зайнявся практиками, медитаціями, самоусвідомленням, став добрішим, загалом усі характеристики особистості вирівнялися і стали кращими, чистішими, добрішими, м'якшими. Кругозір та інтерес до життя ще більше з'явився, життя прекрасне!))) Писати можна нескінченно...

Особисті Маші

Привіт бабусю! По-перше дякую за все що ти робиш. Дуже надихаюче.
По-друге, хочу поділитися своїм досвідом. Цілком імовірно, що комусь теж допоможе.

Так ось, у 2015 році влітку я загримів у лікарню з дебютним загостренням неспецифічного виразкового коліту кишечнику. Лежав місяць, лікували преднізолоном та купою інших пігулок. Лікарі пророкували операцію з видалення частини кишківника із запаленням. Не міг нормально харчуватися і ходити до туалету (це м'яко кажучи). На додаток від преднізолону опухало обличчя і настрою жити взагалі не було. Вивчаючи зарубіжні дослідження, з'ясував, що використовують марихуану для стримування запальних захворювань кишечника. Попросив друзів привезти мені трішки, т.к. методи лікування у лікарні не давали результатів. І з першого тижня мікродозування марихуани почав одужувати. Поліпшився настрій, з'явився апетит, запальні процеси припинилися, і я пішов на поправку. Лікарі були вражені, що раптом почалася позитивна динаміка і не розуміли від чого. Я природно зберігав у таємниці свої методи, бо в нас (у Росії) марихуана під забороною. Після виписки використовував активно марихуану в періоди загострення і станом, завдяки чому стримував запалення і міг жити нормальним життям, але повного одужання цей метод не дає, тільки стримує.
Торік наткнувся на твої відео про МДМ, вирішив спробувати, купив трохи сушених капелюшків для початку. Вживав по 1 гр на день, а точніше їв зранку на тощак. Через деякий час була страшна триденна діарея, я припинив і зупинив експеримент. Пізніше купив ще й вирішив заварювати та пити відвар. Почав із 1гр. Через тиждень кал став оформленим і не містив слизу, неприємні відчуття у кишечнику пройшли. Минулого року сам збирав та сушив. Заготував скільки зміг. Нині вживаю також відвар, дозування різне в залежності від настрою від 2 до 4гр буває з ранку або на ніч. Два місяці пив щодня, зараз рідше з перервами. Крім позитивних змін у кишечнику помітив покращення настрою, відмінний сон, фантастичні сновидіння, спокій та врівноваженість. Став краще сприймати себе з боку і дивитися на ситуації під різним кутом без оцінних суджень, став більш діяльним та продуктивним. Відчуття, що мухомор при тривалому мікродозуванні здійснює реконфігурацію систем організму.
Марихуану тепер використовую НАБАГАТО рідше і тільки заради творчих діянь. Таблетки взагалі не п'ю ніякі. Так само користуюся настоянкою сирих капелюшків на 70 градусному самогоні (зовні) - дуже хороша штука при забитих місцях, болях у суглобах, синцях та інше.
Проблем із кишечником тепер ніби й не було.
Такий мій досвід, сподіваюся, буде корисний тим у кого ВЗК.
Всім мир, любов та мухомор!)

Мухоморы на любой вкус